perjantai 3 joulukuu 2021

Division Two

14:00
Bourton Rovers
vs
Cassington Rangers

lauantai 4 joulukuu 2021

Premier Division

14:00
Charlbury Town
vs
Enstone Sports

Division One

14:00
Freeland
vs
Chadlington
14:00
Minster Lovell Reserves
vs
Kingham All Blacks
14:00
Wootton Sports
vs
Brize Norton

Division Two

14:00
Ducklington
W - L
Siege
14:00
Fratellos
P - P
RAF Brize Norton Social

Division Three

14:00
Brize Norton Reserves
vs
Eynsham SSC
14:00
Chadlington Reserves
vs
Faringdon Town 'A'
14:00
FC Mills
vs
Leafield FC

Division Four

14:00
Hatherop Reserves
vs
Freeland Reserves
14:00
Kingham All Blacks Reserves
vs
Stonesfield Sports Reserves
14:00
Leafield FC Reserves
vs
Aston Reserves
14:00
Spartan Rangers A
vs
Faringdon Town B
14:00
Witney Royals Reserves
vs
Sherborne Harriers

Oxon Junior Shield - 3rd Round

13:30
Bicester Athletic
vs
Bampton United
13:30
East Oxford
vs
Stonesfield
13:30
Hailey
vs
Donnngton
13:30
Hanborough
vs
Tetsworth
13:30
Hardwick Sports
vs
Milton-U-Wychwood
13:30
Hook Norton
vs
Combe
13:30
Spartan Rangers
vs
Aston

lauantai 11 joulukuu 2021

Premier Division

14:00
Carterton FC Rangers
vs
Hanborough
14:00
Charlbury Town
vs
Milton-U-Wychwood
14:00
Stonesfield
vs
Hook Norton

Division One

14:00
Chadlington
vs
Brize Norton
14:00
Kingham All Blacks
vs
Hailey Reserves
14:00
Minster Lovell Reserves
vs
Bletchington
14:00
Witney Royals
vs
Wootton Sports

Division Two

14:00
Carterton
vs
Hook Norton Reserves
14:00
Cassington Rangers
vs
Siege
14:00
Combe
vs
Aston
14:00
Ducklington
vs
Fratellos
14:00
Spartan Rangers Reserves
vs
RAF Brize Norton Social

Division Three

14:00
Brize Norton Reserves
vs
Chadlington Reserves
14:00
FC Mills
vs
Eynsham SSC
14:00
Hailey A
vs
Leafield FC
14:00
Milton-U-Wychwood Reserves
vs
Faringdon Town 'A'
14:00
Wootton Sports Reserves
vs
Bampton United Reserves

Division Four

14:00
Carterton Town FC
vs
Witney Royals Reserves
14:00
Freeland Reserves
vs
Faringdon Town B
14:00
Hatherop Reserves
vs
Kingham All Blacks Reserves
14:00
Sherborne Harriers
vs
Leafield FC Reserves
14:00
Spartan Rangers A
vs
Aston Reserves

lauantai 18 joulukuu 2021

Premier Division

14:00
Enstone Sports
vs
Spartan Rangers
14:00
Hailey
vs
Hanborough
14:00
Hook Norton
vs
Milton-U-Wychwood

Division One

14:00
Chadlington
vs
Kingham All Blacks
14:00
Freeland
vs
Minster Lovell Reserves
14:00
Witney Royals
vs
Bletchington

Division Two

14:00
Aston
vs
Hook Norton Reserves
14:00
Bourton Rovers
vs
Siege
14:00
Combe
vs
Fratellos

Division Three

14:00
Brize Norton Reserves
vs
Milton-U-Wychwood Reserves
14:00
Eynsham SSC
vs
Faringdon Town 'A'
14:00
Wootton Sports Reserves
vs
FC Mills

Division Four

14:00
Carterton Town FC
vs
Hatherop Reserves
14:00
Kingham All Blacks Reserves
vs
Witney Royals Reserves
14:00
Leafield FC Reserves
vs
Spartan Rangers A
14:00
Stonesfield Sports Reserves
vs
Aston Reserves

Latest news

Witney & District FA newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe