Saturday 4 December 2021

Premier Division

14:00
Charlbury Town
2 - 0 Full time
Enstone Sports

Division One

14:00
Freeland
3 - 2 Full time
Chadlington
14:00
Minster Lovell Reserves
3 - 1 Full time
Kingham All Blacks
14:00
Wootton Sports
P - P
Brize Norton

Division Two

14:00
Ducklington
W - L
Siege
14:00
Fratellos
P - P
RAF Brize Norton Social

Division Three

14:00
Brize Norton Reserves
2 - 1 Full time
Eynsham SSC
14:00
Chadlington Reserves
1 - 2 Full time
Faringdon Town 'A'
14:00
FC Mills
L - W
Leafield FC

Division Four

14:00
Hatherop Reserves
2 - 0 Full time
Freeland Reserves
14:00
Kingham All Blacks Reserves
L - W
Stonesfield Sports Reserves
14:00
Leafield FC Reserves
4 - 1 Full time
Aston Reserves
14:00
Spartan Rangers A
2 - 7 Full time
Faringdon Town B
14:00
Witney Royals Reserves
3 - 3 Full time
Sherborne Harriers

Oxon Junior Shield - 3rd Round

13:30
Bicester Athletic
vs
Bampton United
13:30
East Oxford
0 - 4 Full time
Stonesfield
13:30
Hailey
3 - 1 Full time
Donnngton
13:30
Hanborough
4 - 1 Full time
Tetsworth
13:30
Hardwick Sports
0 - 1 Full time
Milton-U-Wychwood
13:30
Hook Norton
3 - 4 Full time
Combe
13:30
Spartan Rangers
3 - 5 Full time
Aston

Saturday 11 December 2021

Premier Division

14:00
Carterton FC Rangers
vs
Hanborough
14:00
Charlbury Town
vs
Milton-U-Wychwood
14:00
Stonesfield
vs
Hook Norton

Division One

14:00
Kingham All Blacks
vs
Hailey Reserves
14:00
Minster Lovell Reserves
vs
Bletchington
14:00
Witney Royals
vs
Wootton Sports

Division Two

14:00
Carterton
vs
Hook Norton Reserves
14:00
Cassington Rangers
vs
Siege
14:00
Combe
vs
Aston
14:00
Ducklington
vs
Fratellos
14:00
Spartan Rangers Reserves
vs
RAF Brize Norton Social

Division Three

14:00
Brize Norton Reserves
vs
Chadlington Reserves
14:00
FC Mills
vs
Eynsham SSC
14:00
Hailey A
vs
Leafield FC
14:00
Milton-U-Wychwood Reserves
vs
Faringdon Town 'A'
14:00
Wootton Sports Reserves
vs
Bampton United Reserves

Division Four

14:00
Carterton Town FC
vs
Witney Royals Reserves
14:00
Freeland Reserves
vs
Faringdon Town B
14:00
Hatherop Reserves
vs
Kingham All Blacks Reserves
14:00
Sherborne Harriers
vs
Leafield FC Reserves
14:00
Spartan Rangers A
vs
Aston Reserves

Saturday 18 December 2021

Premier Division

14:00
Enstone Sports
vs
Spartan Rangers
14:00
Hailey
vs
Hanborough
14:00
Hook Norton
vs
Milton-U-Wychwood

Division One

14:00
Chadlington
vs
Kingham All Blacks
14:00
Freeland
vs
Minster Lovell Reserves
14:00
Witney Royals
vs
Bletchington

Division Two

14:00
Aston
vs
Hook Norton Reserves
14:00
Bourton Rovers
vs
Siege
14:00
Combe
vs
Fratellos

Division Three

14:00
Brize Norton Reserves
vs
Milton-U-Wychwood Reserves
14:00
Eynsham SSC
vs
Faringdon Town 'A'
14:00
Wootton Sports Reserves
vs
FC Mills

Division Four

14:00
Carterton Town FC
vs
Hatherop Reserves
14:00
Kingham All Blacks Reserves
vs
Witney Royals Reserves
14:00
Leafield FC Reserves
vs
Spartan Rangers A
14:00
Stonesfield Sports Reserves
vs
Aston Reserves

Latest news

Witney & District FA newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe