Cups

1st Round

2nd Round

3rd Round

4th Round

Quarter Final

Sat 7 Oct
3
FC Mills*
2
Carterton Town A*
Sat 7 Oct
3
Wootton*
7
Bletchington*
Sat 4 Nov
2
AFC Naranja
3
Siege FC*
Sat 4 Nov
0
Ashton Folly
5
Tower Hill Stars*
Sat 4 Nov
3
Bampton Utd*
3
Corinthians*
Sat 4 Nov
0
Banbury Cross
10
FC Hollybush*
Sat 4 Nov
1
Bloxham
3
Bletchington*
Sat 4 Nov
2
Brize Norton*
3
Eynsham SSC*
Sat 4 Nov
0
Chadlington*
1
Middle Barton*
Sat 4 Nov
4
Charlbury Town*
1
Bodicote
Sat 4 Nov
6
Chequers
3
FC Nomads*
Sat 4 Nov
5
Chesterton
2
FC Mills*
Sat 4 Nov
15
Chipping Norton Town*
0
Chinnor A
Sat 4 Nov
2
Finmere
8
Combe*
Sat 4 Nov
2
Goring Utd
1
Minster Lovell*
Sat 4 Nov
2
Hailey*
4
Original Swan
Sat 4 Nov
5
Hanborough*
4
Chasewell park
Sat 4 Nov
0
Kingsmere
2
Ducklington*
Sat 4 Nov
2
Milton*
0
Thame Churches
Sat 4 Nov
3
Spartan Rangers*
1
B&N Newington
Sat 4 Nov
3
Steeple Aston
6
Kingham All Blacks*
Sat 4 Nov
5
Tetsworth
4
Carterton Rangers*
Sat 4 Nov
5
Witney Royals*
2
Union St
Sat 4 Nov
0
Witney Wanderers*
4
Aston*
Sat 2 Dec
8
Chequers
2
Tower Hill Stars*
Sat 2 Dec
1
Chesterton
4
Spartan Rangers*
Sat 2 Dec
1
Goring Utd
2
Stonesfield*
Sat 2 Dec
1
Mason Arms
2
Bletchington*
Sat 2 Dec
1
Milton*
6
Chipping Norton Town*
Sat 2 Dec
0
Siege FC*
5
Original Swan
Sat 2 Dec
6
Witney Royals*
3
Kingham All Blacks*
Sat 2 Dec
0
Benson Lions
5
Tower Hill*
Sat 2 Dec
1
Ducklington*
3
Swis
Sat 2 Dec
5
Hornton
4
Middle Barton*
Sat 9 Dec
3
Eynsham SSC*
2
KEA
Sat 9 Dec
3
Westminster
0
Aston*
Sat 9 Dec
2
Charlbury Town*
3
Hanborough*
Sat 6 Jan
5
FC Hollybush*
0
Bampton Utd*
Sat 6 Jan
1
Combe*
4
Tetsworth
Sat 6 Jan
2
Deddington
1
Chipping Norton Town*
Sat 6 Jan
3
Eynsham SSC*
6
Original Swan
Sat 6 Jan
5
Hanborough*
0
Stonesfield*
Sat 13 Jan
0
Spartan Rangers*
3
Tetsworth
Sat 13 Jan
2
Witney Royals*
7
FC Hollybush*
Sat 24 Feb
Bletchington*
Swis
Sat 3 Feb
2
Hanborough*
1
Deddington

*Witney & District FA teams

Witney & District FA newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe